
Nova grupa Bad Blue Boysa se vratila u Hrvatsku: Tražili da ih se prestane snimati
Luka Modrić ima ugovor s Realom do kraja sezone. Ove sezone ne igra puno, ali je i dalje važan faktor ekipe Carla Ancelottija. Puno je natpisa gdje bi karijeru mogao nastaviti jedan od najboljih nogometaša svih vremena.
Kao glavni favorit spominje se Inter Miami. Španjolski Sport piše kako je Modrić odlučio napustiti Santiago Bernabeu po isteku ugovora u ljeto 2024. godine te potom, nakon Europskog prvenstva u Njemačkoj.
Međutim, isti list tvrdi da bi Modrić mogao krenuti putem Bliskog istoka iako je sve njihove ponude odbio ovo ljeto, a izvori bliski Modriću su već par puta jasno rekli da kapetana vatrenih ne zanima Bliski istok.
Nadalje, Sport javlja da se spominjala se i mogućnost povratka u zagrebački Dinamo, no to u ovom trenutku izgleda malo vjerojatno. Podsjetimo, Modrić je u rujnu rekao kako ne zna koliko bi imalo smisla da se vraća u Dinamo.
Nakon te izjave zagrebački klub pokrenuo akciju “Imalo bi smisla” gdje tu rečenicu uvijek nekako tajno ubace. Modrić je Dinamo napustio 2008. i otišao u Tottenham, U svojoj zadnjoj utakmici na Maksimiru popeo se na Sjever i BBB obećao povratak.
Od tada dosta toga se promijenilo, a prije svega se tu misli na suđenje Mamiću 2017. u Osijeku kada je Modrić rekao da se ne sjeća detalja koje je dogovarao s osuđenim Mamićem.
Luka je za Real od 2012. godine odigrao 503 utakmice u kojima je postigao 37 pogodaka te upisao 78 asistencija, uz pet naslova u Ligi prvaka. Ove sezone postao je i najstariji igrač koji je ikad zaigrao El clasico.
Njemačka se divi hrvatskom kapetanu: Evo zašto je Duvnjak zaradio ovacije
Nova grupa Bad Blue Boysa se vratila u Hrvatsku: Tražili da ih se prestane snimati
Novi gol Ante Budimira: Vatreni ponovno zabio i donio bod svojoj ekipi
Navijači vrijeđali igrače Rijeke, Sopić poručio: ‘Tko nije naučio gubiti, neka doma štrika’
Pomalo neočekivano pogurao je Jugoslaviju do elite: Hrvati su ga voljeli, a jedna stvar se pamti