KAKAV STRAŠAN KRAJ ZA NAVIJAČA! Njegov klub zabio za pobjedu, ali njegovo srce nije izdržalo

Autor: G.I.Š.

Strašna vijest dolazi iz Turske, gdje je od posljedica srčanog udara preminuo navijač Fenerbahčea, kada je njegova momčad u 94. minuti zabila za pobjedu od 2:1 protiv vječnog rivala Galatasaraya.

Kako se doznaje Ahmet Uysal (60) je utakmicu gledao u jednom kafiću i kada je Fener zabio za pobjedu nesretnom Ahmedu je pozlilo, te je prevezen u bolnicu no navijaču nije bilo spasa.

Susret između Fenerbahčea i Galatasaraya bio je neriješen do 94. minute, a gol koji je presudio susreta i navijaču zabio je Miguel Crespo.

Fanatičan navijač

Ovaj nesretni slučaj je odjeknuo u Turskoj a nećak pokojnog Ahmada za medije je izjavio:

“Bio je toliko fanatičan navijač da je na zidu svoje kuće imao izvezen amblem Fenerbahčea i tursku zastavu. Utakmica je bila vrlo uzbudljiva. Kada je Fenerbahče, koji je toliko volio, zabio gol, moj ujak nije mogao podnijeti ovo uzbuđenje i srušio se na zemlju. Odveli smo ga u bolnicu, ali nije mu bilo spasa. Naša bol je velika”, izjavio je rođak preminulog navijača.

Autor:G.I.Š.