IZNENAĐENJE U GORICI! Domaćin s igračem manje u 90. minuti do boda protiv fenjeraša!

Autor: Matija Majdak

Susret do danas stopostotne Gorice i fenjeraša Istre donio je iznenađenje i remi 2:2 u petom kolu HNL-a.

Puljani su domaćine iznenadili već u 12. minti kada Vuk lagano zabija za 1:0.

Primljeni gol probudio je Goricu koja do izjednačenja dolazi u 29. minuti kada Špikić pogađa za 1:1.

U 42. minuti domaćin još jednom trese mrežu gostiju, no gol Suka je poništen nakon intervencije VAR-a.

Istra je do novog vodstva stigla u 76. minuti kada je Gržan pobjegao Steenvoordenu koji ga ruši u šesnaestercu te dobiva crveni karton. Gržan sam preuzima odgovornost i pogađa za 2:1.

Iako s igračem više, Puljani nisu uspjeli stići do prve pobjede u sezoni. U 90. minuti domaćinu je bod spasio Delfi.

Gorica je tako nakon četiri uzastopne pobjede na startu HNL-a prvi put ispustila bodove, no ostaju na vrhu s 13 bodova, jednim više od Dinama koji ima i utakmicu manje. Istri je ovo prvi bod.