ISTRA MATIRALA OSIJEK: Bjeličina momčad pala u sudačkoj nadoknadi, nula u Koprivnici

Autor: Dnevno.hr GIŠ

Danas su se igrala dva susreta prve hrvatske nogometne lige, a u poslijepodnevnom susretu u Koprivnici i večernjem u Puli nismo dobili pobjednika.

Slaven Belupo i Šibenik odigrali su 0:0 u Koprivnici i iako je rezultat dosta nepopularan i jedni i drugi su imali svoje prilike, ali na kraju je utakmica postala revija promašaja.

Oba suparnika su tako osvojila bod i sad na ljestvici su susjedi na tablici i zauzimaju treće i četvrto mjesto.

Osijek pao u Puli

Druga utakmica je bio sraz Istre i Osijeka, dva kluba koja su u krizi, Istra do večeras nije imala pobjedu, dok je Osijek u jako lošem periodu.

Utakmica je bila jako rastrgana, Istri je poništen gol na intervenciju VAR-a, a igralo se čaj 11 minuta sudačke nadoknade.

Gol za pobjedu u 93 minuti zabio je Mounsef Bakrar, a ssistent je bio Filip Antovski, koji je donio zadovoljstvo navijačima Istre.

Bjeličina momčad je očito u velikoj krizi, a hoće li ostati trener Osijeka nakon ovog poraza uskoro čemo saznati.

Autor:Dnevno.hr GIŠ