IGRAČ FERENCVAROŠA IZNENADIO IZJAVOM O DINAMOVCIMA: ‘Izgledalo je kao da nas se boje’

Dinamo nije uspio, u trećem pretkolu Lige prvaka izgubili su od mađarskog prvaka Ferencvaroša 2:1 u Budimpešti.

Trener Mađara Sergej Rebrov nije skrivao oduševljenje.

‘Zaista sam uživao u ovoj utakmici, pogotovo u prvom poluvremenu. Brzo smo poveli, a nakon primljenog gola opet smo počeli igrati nogomet. Sretan sam što radim s takvim igračima, rekao sam im da pišemo povijest’, rekao je za M4 Sport Rebrov.

Veznjak David Siger je istaknuo.

‘Izgledalo je kao da nas se boje, vidjeli su da se naša momčad promijenila, kakve smo rezultate postigli. Zaslužili smo da se tako ponašaju prema nama, a ne da nas gledaju s visine. Znali smo koliko je ulog, sada smo korak do ispunjavanja snova, korak do Lige prvaka.

Jedan od junaka Mađara bio je golman Denes Dibusz.

‘Igrali smo kako smo htjeli, drugo poluvrijeme je bilo jako izjednačeno, a najvažnije je da smo postigli gol koji je odlučio pobjednika.’

SRUŠENA NEVJEROJATNA TRADICIJA: Dinamu se ovo dogodilo prvi put u povijesti!