HRVATSKI TRENER NAKON LUDE UTAKMICE IZBJEGAO BLAMAŽU! Bivši dinamovac debitirao u Italiji

Ivan Jurić i njegova Verona nakon lude utakmice i lutrije penala izbacili su drugoligaša Veneziju te izborili šesnaestinu finala Talijanskog kupa.

Nakon 90 minuta bilo je 2:2, nakon 120 3:3, a u lutriji penala domaćinu su bila dovoljna tri pogođena penala, jer gosti su promašili čak tri udarca s bijele točke.

Golovima Ilića i Salceda Verona je imao 2:0 do 83. minute, a onda Johnsen i Capello donose gostima produžetke. Modolo u 99. minuti donosi vodstvo gostima, da bi Vieira u 111. pogodio za 3:3.

Za Veronu je branio bivši golman Rijeke Ivan Pandur, dok Nikola Kalinić nije konkurirao za utakmicu.

Marko Pjaca igrao je drugo poluvrijeme u pobjedi Genoe 2:1 protiv Catanzara. Scamacca s dva gola donio je pobjedu domaćinu, dok je Fazio zabio za goste.

Marko Rog na terenu za Cagliari je bio od 70. minute u pobjedi Cagliarija 1:0 protiv Cremonesea. Jedini gol na utakmici zabio je Farago u 69. minuti.

Bivši dinamovac Amer Gojak debitirao je za Torino koji je nakon produžetaka s 3:1 izbacio Lecce. Igrao je do 93. minute.