HRVAT STRIJELAC U POBJEDI SLJEDEĆEG EUROPSKOG DINAMOVOG PROTIVNIKA! Ćorluka pocrvenio u Rusiji

Vedran Ćorluka pocrvenio je u domaćoj pobjedi Lokomotiva 1:0 pod Arsenala u 15. kolu ruskog prvenstva.

Hrvatski branič iz igre je morao u završnici prvog poluvremena zbog drugog žutog kartona. I s igračem manje njegova momčad je zabila 72. minuti preko Mirančuka.

Nikola Moro igrao je do 87. minuti za Dinamo u moskovskom derbiju protiv Spartaka koji je završio 1:1.

Morina momčad povela je preko Skopintseva u 79. minuti, a bod domaćinu spasio je Zobnin u 85. minuti.

Zenit i CSKA na vrhu imaju 31 bod, Spartak je na 29, Dinamo na 27, Akhmat i Lokomotiv na 24.

Igrao je i sljedeći europski Dinamov protivnik Wolfsberger. Oni su u sedmom kolu austrijskog prvenstva slavili 2:0 na gostovanju kod Altacha.

Za 1:0 zabio je Peretz u 73. minuti, a šest minuta kasnije pobjedu je potvrdio hrvatski napadač Dario Vizinger, kojeg je to treći gol sezone.

Wolfsberger je šesti s devet bodova, a Altach 11. s pet bodova.

U jedinoj subotnjoj utakmici 11. kola francuskog nogometnog prvenstva Brest je kao domaćin svladao Saint-Etienne s 4:1.

Svih pet pogodaka postignuto je u prvom poluvremenu, uspješni za domaće bili su Honorat (7), Duverne (23), Cardona (33) i Mounie (38), dok je jedini strijelac za goste bio Camara (31).

Brest je s ova tri boda stigao na 12. mjesto sa 15 bodova, dok je Saint-Etienne 15. sa 10.