Guliver Image

HRVAT ODMAH POKAZAO KLASU: Perišić zaigrao u pobjedi Tottenhama

Autor: Dnevno.hr GIŠ

Jučer je započeo Premiership a jedan od naših igrača koji će trčati engleskim travnjacima je Ivan Perišić koji je ušao  u igri u 66. minuti za Tottenham u 4:1 domaćoj pobjedi protiv Southamptona.

Ovo je bio Ivanov debi u službenim utakmicama za Pijetlove, a Perišić je na travnjak  kročio kada je već bilo 4:1 za njegovu novu momčad iako je Southampton poveo.

Kapetan gostiju Ward-Prowse u 12. je svladao Llorisa, ali već do poluvremena Sessegnon je prvo u 21. minuti utrčao na drugu vratnicu i zabio za 1:1 da bi 10 minuta kasnije Dier podigao na za 2:1. U nastavku je prvo Salisu nespretnom reakcijom u 61. minuti pogodio vlastitu mrežu da bi dvije minute kasnije Kuluševski golom zaokružio lijepo poslijepodne Tottenhama.

U drugim utakmicama domaće pobjede u subotu su ostvarili i Newcastle, Bournemouth te Leeds. Newcastle je sa 2:0 nadigrao Nottingham Forest, Bournemouth je istim rezultatom svladao Aston Villu, dok je Leeds sa 2:1 svladao Wolverhampton, dok je Liverpool remizirao s Fulhamom

Sjajno zabio

Antonio Mirko Čolak bio je strijelac prvog pogotka u 2:0 domaćoj pobjedi Rangersa protiv Kilmarnocka. Čolak je u 51. minuti odigrao dupli pas s Lawrenceom i lako je poentirao. To je prvi Čolakov pogodak za Rangers u koji je stigao ovoga ljeta iz grčkog PAOK-a.

Od drugih naših igrača u Škotskoj u 64. minuti na travnjak je za Rangers ušao Borna Barišić, dok je Josip Juranović odigrao je čitav susret za Celtic koji je kao gost sa 3:1 svladao Ross County.

Autor:Dnevno.hr GIŠ