HAJDUK SLOMLJEN U KOPRIVNICI: Promašio “zicer” za pobjedu i odmah bio kažnjen

U jako zanimljivoj utakmici Slaven Belupo je pobijedio Hajduka s 2-1 (1-1). Pobjedonosni pogodak za Koprvničane postigao je veteran, Ivan Krstanović, sjajnim udarcem s 25 metara. Minutu prije toga Hajduk je promašio veliki “zicer. Kazna mu je stigla  vrlo brzo te je Igor Tudor doživio prvi poraz na povratku na klupu Bijelih. Koprivnica se još jednom pokazala kobnom za ambicije bijelih.

Hajduk je poveo već u 14. minuti, kada je nakon pregleda VAR-om kontakt Jaira i Božića okarakteriziran kao penal, a s “bijele točke” je precizan Nigerijac Samuel Eduok. u 37. minuti Hajduk je ostao s igračem manje nakon što je Stanko Jurić dobio drugi žuti karton. U trećoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela Stipe Bačelić-Grgić je preciznim udarcem glavom izjednačio za Slaven.