GORICA OTPRATILA DRAGOVOLJCE U DRUGU LIGU: Porazom se oprostili od svojih navijača

Autor: Dnevno.hr/G.I.Š.

Hrvatski Dragovoljac oprostio se od domaćeg terena porazom u predzadnjem kolu HNL-a, a u Sigetu je bolja bila Gorica 2:0.

Već početak utakmice dao je naslutiti kako ovo neće biti dan Dragovoljca, pošto je Gorica povela već u petoj minuti sjajnim udarcem Tonija Fruka.

Nakon ranog vodstva gostiju utakmica je bila otvorena na obje strane, ali Gorica se činila bolja i konkretnija te su šanse za povećanje vodstva propustili Stojanovski i Caio.

Potvrda pobjede

Gorica je bila bolja momčad i u nastavku,  a Fruk je propustio veliku priliku za svoj drugi pogodak, ali utakmica je odlučena u 78. minuti, a gol za 2:0 postigao je asistent prvog pogotka Golubickas.

Tako je Gorica pobijedila nakon skoro mjesec i pol dana, dok su se Dragovoljci oprostili od prve lige na svojem terenu porazom.

Autor:Dnevno.hr/G.I.Š.