(FOTO) TORCIDA S THOMPSONOM UDARA NA HAJDUK: Blamaža imala samo jednu reakciju

Nakon što je Hajduk ovog tjedna ispao iz Uefine Konferencijske lige gostujućim porazom od kazahstanskog Tobola, tribine Poljuda su na utakmici protiv Šibenika u prvenstvu bile ukrašene porukom momčadi s citatom iz pjesme Marka Perkovića Thompsona.

‘Šutnja je često jača i od riječi’ – pisalo je na transparentu kojim je Torcida ‘počastila’ igrače i ostatak kluba nakon početka sezone koji je Bijelima daleko od očekivanja.

Među razočaravajućim rezultatima, glavni je onaj koji se dogodio porazom u Kazahstanu, s 4:1 za Tobol koji je time izbacio Hajduk u drugom kolu kvalifikacija novog Uefinog natjecanja, na prvoj ovosezonskoj prepreci Bijelih u Europi.

Loš početak i u prvenstvu

Osim zbog poraza u Kazahstanu, Hajduk do sada u sezoni može biti nesretan i zbog samo boda u prva dva kola novog prvenstva. Podsjetimo, Bijeli su u prvom kolu u Zagrebu odigrali 2:2 protiv Lokomotive, a u prvoj ovosezonskoj ligaškoj utakmici na Poljudu izgubili su od Osijeka (2:1).

Takvi rezultati donijeli su Torcidinu šutnju tijekom prvih 45 minuta protiv Šibenika.

Glasovi proradili u nastavku

Nakon prvog poluvremena koje je okončano s 1:0 za Hajduk, glasovi navijača Bijelih začuli su se s poljudskog Sjevera u ranoj fazi drugog dijela utakmice protiv Šibenčana.