(FOTO) POGLEDAJTE INCIDENT NA KRAJU FINALA: Baklje gađale svečanu ložu, sve je stalo u trenutku

Autor: Dnevno.hr/I.K.

Hajduk je u napetom finalu Kupa Hrvatske na Poljudu prekinuo svoje čekanje na trofej pobjedom s 3:1 protiv Rijeke, a pri kraju utakmice koja je splitskim Bijelima donijela kraj ‘suše’ koja je trajala od 2013., bilo je i ružnih scena na tribinama u atmosferi koja je generalno bila za visoku ocjenu.

Ružni prizori dogodili su se na poljudskoj zapadnoj tribini, s dijela tribina na kojem su bili Rijekini navijači. Poletjele su baklje, išle su i prema svečanoj loži na tom dijelu stadiona, a to je izazvalo i kraći prekid prije nego je utakmica donijela posljednjih nekoliko minuta.

Nakon što su baklje krenule prema svečanoj loži i prema terenu, reagirale su interventne snage kako bi se situacija što prije primirila, a srećom, prekid nije trajao dugo, bez ostavljanja većih posljedica na završetak utakmice.

Ugođaj ‘vatren’ od početka do kraja

Završnica je donijela privremeni prekid, a prije toga, tribine su napravile ‘vatrenu’ atmosferu na pozitivan način. Čulo se puno pjesme, pogotovo Torcidine koja je slavila na kraju, a sa strane Hajdukovih navijača, najviše reakcija od kojih će neke ići u drugačijem, manje lijepom smjeru izazvat će njihovo skandiranje ‘hrvatska policija, mito i korupcija’, tijekom prvog poluvremena i u nastavku utakmice.

Autor:Dnevno.hr/I.K.