(FOTO +18) NAKON ŠOKA ZA HRVATA I DRUŠTVO OGLASILA SE ONA: ‘Nadam se da će ova fotografija oraspoložiti’

Chelsea je u petom kolu Premier lige na Stamford Bridgeu odigrao 3:3 protiv Southamptona.

Nije se tako činilo nakon pola sata igre nakon koji je domaćin imao 2:0 golovima Wernera. Nadu gostima vratio je Ings golom u 43. minuti.

Stvari je na početak u 57. minuti vratio Adams, no samo dvije minute Plavci opet vode preko Havertza.

I onda kada su svi očekivali kraj gosti su šokirali domaćine preko Vestegaarda u 92. minuti.

Chelsea je šesti s osam bodova, dok je Southampton deseti sa sedam bodova.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić utakmicu je pratio s tribina.

Nakon utakmice navijače Plavaca objavom na Instagramu pokušala bivša voditeljica vijesti na Chelsea TV Sophie Rose.

“Nadam se da ova fotografija može oraspoložiti neke od vas nakon današnjeg rezultata”, napisala je vrlo provokativnu fotografiju na Instagramu.