(FOTO) PA OVO NIJE NORMALNO, OVO NIJE ZALEĐE!? Pogledajte zašto sudac nije poništio gol Japancima!

Autor: Dnevno GIŠ

Hrvatska je u prvom poluvremenu gubila protiv Japana 1:0, kada je krajem prvog poluvremena Daizen Maeda bio sam usred našeg peterca i zabio pored nemoćnog Livakovića.

Gol je morao biti provjeravan putem VAR-a, zbog mogućeg zaleđa, ali na žalost gol je ostao i Hrvatska je gubila 1:0 na poluvremenu.

Prije gola prilikom centaršuta Dejan Lovren bio je gotovo u liniji s japanskim stoperom Shogom Taniguchijem, ali je VAR odlučio da nema zaleđa.

Isto suđeno protiv nas

Cijela situacija je jako podsjetila na Lovrenovo zaleđe protiv Belgije, kada je umjesto penala za nas suđeno nevjerojatno zaleđe.

Srećom za nas je sjajnim golom izjednačio Ivan Perišić početkom drugog poluvremena pa je trenutno 1:1.

Autor:Dnevno GIŠ