Dva gola Perišića za pobjedu Bruggea

Autor: hina

Tomo Šokota i Ivan Leko postigli su pogotke u 5-3 pobjedi Lokerena protiv Cercle Bruggea, a Antun Dunković u 2-0 gostujućoj pobjedi Mechelena protiv Westerloa.

Čak četiri hrvatska nogometaša upisala su se u strijelce u susretima 2. kola doigravanja belgijskog prvenstva. Sjajan je bio naš mladi reprezentativac Ivan Perišić koji je postigao prva dva pogotka, te je asistirao za treći u 3-0 (0-0) pobjedi Club Bruggea protiv Kortrijka, a pogotke su postigli još Tomo Šokota i Ivan Leko u 5-3 pobjedi Lokerena protiv Cercle Bruggea, te Antun Dunković u 2-0 gostujućoj pobjedi Mechelena protiv Westerloa.

Perišić je postigao pogotke u 48. i 69. minuti, dok je u 88. asistirao Lestienneu za 3-0 i tako okončao izvrsnu partiju za svoju momčad.

Lokeren je osvojio vrijedna tri boda u borbi za Europsku ligu, Šokota je svojoj momčadi pomogao golom za 4-2 u 76. minuti, dok je Leko potvrdio pobjedu golom u sudačkoj nadoknadi za konačnih 5-3.

Dunković je u igru za Mechelen ušao u 61. minuti, a u 80. je doveo svoju momčad u vodstvo od 1-0 u Westerlou.