DRAGOVOLJAC TONE: Zabili prvi gol pa pali u nastavku, domaći se vesele

Lokomotiva je na početku trećeg kola hrvatskog prvenstva u Kranjčevićevoj s 3:2 slavila protiv Hrvatskog dragovoljca. Zagrebački dvoboj donio je puno uzbuđenja, a na koncu se veselila domaća momčad koja je zadržala vodstvo u završnici utakmice.

Dragovoljac je zabio prvi gol na utakmici, strijelac je bio Mario Veljača (14′), a Lokomotiva se do kraja prvog poluvremena vratila na 1:1 autogolom Tomislava Valentića (40′).

Odluka je pala u drugih 45 minuta, kada su domaći izgradili prednost koju nisu ispustili.

Dva gola donijela odmak

Lokomotiva je nova dva gola ubilježila u ranoj fazi drugog dijela i na ulasku u završnicu utakmice. Strijelci su bili Ivan Miličević (53′) i Lukas Kačavenda (80′).

Dragovoljac je vratio nadu golom Ricarda Bagadura u 87. minuti, a nakon toga više nije bilo promjene rezultata.

Lokomotiva prva, Dragovoljac na dnu

Lokomotiva poslije druge ovosezonske ligaške pobjede sada ima sedam bodova i izbila je na vrh ljestvice na početku trećeg kola.

Dragovoljac je doživio treći poraz i nalazi se na posljednjem mjestu.