DRAGOVOLJAC ISPUSTIO SENZACIJU: Umalo je šokirao favorita, koštale ga dvije golčine!

Hrvatski dragovoljac i Rijeka su u vrlo uzbudljivoj utakmici na početku devetog kola hrvatskog prvenstva u Zagrebu odigrali 2:2. Bio je to susret u kojem je domaći Dragovoljac imao vodstvo od 2:0, a Rijeka se uspjela vratiti u drugom poluvremenu, s dva prekrasna gola u dolasku do boda.

Domaća momčad je u Kranjčevićevoj povela u 28. minuti, kada je Vinko Petković zaključio kontru udarcem s 18-ak metara za dolazak do 1:0.

Prednost je narasla u 36. minuti. Nakon što je Lindon Selahi napravio prekršaj nad Valentinom Majstorovićem u kaznenom prostoru, Dragovoljac je dobio penal, a Majstorović je to iskoristio sam zabivši za 2:0.

Riječani se vratili ‘bombama’

Drugi dio utakmice donio je Rijekin povratak. Prvi korak gostiju stigao je u u 58. minuti, kada je Prince Ampem s više od 20 metara prekrasnim udarcem donio smanjenje na 2:1.

Riječani su stigli do poravnanja novim prekrasnim golom. U 61. minuti zabio je Domagoj Pavičić, koji je svladao domaćeg golmana Zvonimira Šubarića udarcem s 20-ak metara.

Rijeka slavila gol – ali prerano

Rijeka je u završnici slavila gol koji bi donio preokret, zabio je Haris Vučić, ali intervencija VAR-a i pregled snimke na koncu su pokazali da je u toj akciji bilo zaleđa. Ostalo je 2:2.

Nakon takvog raspleta, Rijeka je barem privremeno prva, a Dragovoljac je na posljednjem mjestu ljestvice.