DIRNUO SUIGRAČA: Fantastičan potez junaka PSG-a nakon utakmice

PSG je velikim preokretom u sudačkoj nadoknadi stigao do 2:1 pobjede protiv Atalante i polufinala Lige prvaka.

Junak Parižana bio je Eric Maxim Choupo koji je zabio gol za pobjedu u 93. minuti.

Poslije utakmice kamerunski napadač dobio je nagradu za najboljeg igrača utakmice, no nije ju prihvatio već ju je dao suigraču Neymaru.

Brazilac nije uspio zabiti gol, već se istaknuo s nekoliko velikih promašaja, no treba reći da je odigrao jako dobru utakmicu, a baš je on i bio asistent za pobjednički gol.

PSG sada s nestrpljenjem čeka protivnika u polufinalu, a bit će to pobjednik dvoboja između RB Leipziga i Atletica.

BIO JE NEKOLIKO MINUTA UDALJEN DA BUDE JUNAK: Pašalić progovorio o šokantnom ispadanju