DINAMO ODRADIO SVOJE U KOPRIVNICI: Tri boda za Modre, čeka se Osijek

Autor: G.I.Š.

Danas se u zadnjim utakmicama 28. kola 1.HNL-a sastaju od 15 sati Slaven Belupo i Dinamo u Koprivnici, dok će Osijek i Šibenik snage odmjeriti na Šubićevcu od 17 sati i pet minuta.

Dinamo mora u Koprivnici igrati na pobjedu kako bi nastavio pritiskati jedinog pravog takmaca za ovogodišnji naslov Osijek, a sada je loptica na Osijeku nakon pobjede Modrih od 1:0 na uvijek neugodnom gostovanju.

Dinamo je odlično otvorio utakmicu Petković je zabio već u 9 minuti, ali na asistenciju VAR-a gol je bio poništen.

Oršić za pobjedu

No u 20-oj minuti zabio je Mislav Oršić, VAR je opet provjeravao situaciju, te je na kraju gol Dinama odobren.

Dinamo je poslije gola kontrolirao utakmicu, pokušali su Modri još zabiti koji gol, ali ovaj trobod je sada cijeli pressing prebacio na Osijek koji mora pobijediti u Šibeniku.

SLAVEN B.: Sušak – Božić, Paracki, Soldo – Kvržić, Caimacov, Marina, Goda – Brković, Zapata – Hoxha

DINAMO: Livaković – Ristovski, Šutalo, Theophile-Catherine, Franjić – Mišić, Gojak – Špikić, Petković, Oršić – Andrić

0:1

________________________________________________________________________________________________

90′ + 2 Kraj utakmice Dinamo minimalno slavi

90′ Igra se još vrijeme suca Zebeca

88′ Pokušaj Petkovića, Sušak brani

84′ Žuti za Menala zbog udaranja laktom, dvostruka izmjena kod Slavena

80′ Sudac Zebec prekinuo utakmicu zbog bakljade BBB

71′ Tek što je ušao Menalo pokušao glavom, bez promjene

70′ Mijenjaju Dinamo i Slaven

62′ Izlaze Gojak i Andrić ulaze Ademi i Tolić kod Dinama

58′ Žuti za Dinamo, Špikić završio u bilježnici

55′ Prvi pokušaj Slaven Belupa, visoko preko gola puca Zapata

53′ Oršić pokušao iz slobodnog udarca, pored gola

46′ počelo drugo poluvrijeme

45′ + 5 Kraj prvog poluvremena. Dinamo je mogao uvjerljivije voditi u Koprivnici.

45′ Još nadoknada vremena će se igrati u prvom poluvremenu

36′ Akcija Petković Andrić bez rezultata

35′ Dinamo premoćan, Belupo traži kontre

32′ Žuti za Slaven

27′ Zbog ozljede Božića ulazi Krstanović

20′ Gooooolllll, Dinamo vodi 1:0 gol Ošršića potvrdio i VAR. Gol Oršića pogledajte OVDJE

15′ Dinamo i dalje napada, Modri žele što prije zabiti

13′ VAR poništio vodstvo Dinama zbog zaleđa Oršića na početku akcije

8′ Gooooollll Bruno Petković! Komnen Andrić i Petković odigrali su dupli pas, a Petković lijepo zabija za rano vodstvo Modrih

1′ Utakmica je počela

Autor:G.I.Š.