BEZ SENZACIJE U SLAVONIJI, DOMAĆINI SU BILI NEMOĆNI: Dinamo sigurno prošao niželigaša u kupu

Autor: Dnevno.hr/ I.L

Kao što je bilo i za očekivati Dinamo je uvjerljivo prošao u osminu finala kupa. Nemoćni su bili domaćini te je na kraju završilo 4:0 za prvaka Hrvatske.

Jarmina je bez gola izdržala 11 minuta kada Ivanušec zabija za vodstvo. Ubrzo nakon toga Josip Drmić postiže svoj prvi gol, a u 19. minuti zabija i drugi.

Kako je krenulo očekivao se potop domaćina, ali on se ipak nije dogodio. Tek je u 76. minuti Pero Bočkaj odličnim udarcem donio Dinamu konačnih 4:0.

Susret s legendom

Domaćini nisu imali previše nade, ali zato će feštati u porazu više nego Dinamo u pobjedi. Predsjednik je rekao da danas ni nema nastave te je cijelo  mjesto pod euforijom jer dolazi Dinamo.

Prije susreta prigodan poklon od strane predsjednika Barišića dobio je Petar Bručić. Član zlatne Dinamove generacije iz 1982., a rođen je baš u Jarmini.

NK Borinci Jarmina: GNK Dinamo Zagreb 0:4

NK Borinci Jarmina: Prišćan, Culi, Pavičić, Prišćan, Novosolec- Kiš, Flinčec, Ležaić-Merkaš, Šest, Brlečić

GNK Dinamo Zagreb: Nevistić- Laurtisen, Theophile, Dilaver- Štefulj, Mišić, Ivanušec, Bočkaj- Špikić, Drmić, Marin

90-  Kraj susreta. Očekivano Dinamo je pokazao kvalitetu i upisao visoku pobjedu. Domaćinima ostaje lijepa uspomena te kako je predsjednik rekao fešta do jutra.

76- GOOOOL! Još jedan gol Dinama. Štefulj je asistirao kolegi lijevom beku, Peri Bočkaju.

65- Raspucao se Dinamo u zadnjih 10 minuta, ali rezultat ostaje isti.

56- Kao i u prvih 10 minuta prvog djela mi u drugom nema nešto što bi mogli izdvojiti.

46- Evo nas u nastavku,  a bojim sr da kraj već znamo.

45- Kraj prvog djela. Očekivana dominacija Dinama.

34- Nema sada prevelikih uzbuđenja, Dinamo je smirio susret.

19- GOOOL! Dinamo polako plovi do pobjede. Za treći gol zaslužan je Josip Drmić.

15- GOOOOOLLL! Evo Dinama i na 2:0. Drmić lijepo ljevicom pogađa za povećanje vodstva.

11- GOOOOOL! Kao da su me čuli i Modri i uzvratili. 1:0 za goste, Luka Ivanušec je zabio.

10- Lijepa, slavonska atmosfera. Domaćini se još drže nije Dinamo ništa pokazao u uvodnih 10 minuta.

1- Počela je utakmica. Nadajmo se prvoj kup utakmici punoj iznenađenja.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Nogometaši Dinama u 1/16 finalu hrvatskog SuperSport kupa gostuju u Slavoniji u Borincima. Mjesto iz kojeg dolazi Dinamova legenda Petar Bručić. Ekipa trenutno igra međužupanijsku ligu, a njihovim redovima ima igrača s HNL iskustvom.

Riječ je Saša Šest (obavlja funkciju trener/igrač). U karijeri je igrao u HNK Cibalia Vinkovci, Kamen Ingradu, Istri, HNK Vukovar ’91. Uz njega tu je i Mario Kiš te Martin Ležajić koji je bio dio hrvtaske reprezentacije u Socca na nedavno završenom SP.

Jarmina je u pretkolu bila bolja od Slavonca iz Bukovlja s 2:0. Mještani su vrlo uzbuđeni te je predsjednik rekao da je u mjestu velika euforija te su djeca čak oslobođena nastave.

Čačić oprezan

Dinamo na raspolaganju ima tek 15 igrača jer je Ante Čačić dao odmor onima koji nastupaju za reprezentacije. Modi strateg je oprezan: ‘Zbog utakmice u Beču bit ćemo lišeni nazočnosti naših reprezentativaca.’

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli NK “Borinci” Jarmina (@nkborincijarmina)

Zatim je nastavio: ‘No zadovoljan sam fondom raspoloživih igrača. Istrčat ćemo u Jarmini s jakom momčadi. Bit ćemo u dobrom sastavu, koji će, nadam se, pružiti dobru igru i plasirati nas u osminu finala. Očekujem sjajnu atmosferu, pogotovo kada znamo da u Jarmini i okolici ima jako puno dinamovaca’

‘U Kupu su iznenađenja uvijek moguća, no učinit ćemo sve da ostvarimo zadovoljavajući rezultat. Očekujemo i značajan podražaj suparnika’ zaključio je.

Autor:Dnevno.hr/ I.L