
Pogledajte golčinu Kramarića u Njemačkoj, dugo je ovo čekao u klubu
Povijesno loš ulazak u sezonu Dinamo pokušava što prije ispraviti jer nakon bitki za stolice u upravi sjetili su se da treba nešto na terenu promijeniti, a već sada rade za pojačanja u zimskom prijelaznom roku.
Nakon što je procurila informacija da Dinamo želi Ivu Grbića, danas je došla informacija kako Dinamo kreće po Diona Drenu Belju napadača Augsburga kojeg su htjeli još na zimu početkom godine.
Ipak, Beljine dionice nekako padaju u Bundesligi, njegova se minutaža u klubu drastično promijenila otkako je na klupu Augsburga 15. listopada zasjeo danski stručnjak Jess Thorup.
Kako doznaje 24 sata Dinamo ga želi dovesti na posudbu jedino uz opciju otkupa, a velik dio problema u cijeloj priči može biti konačna odšteta. Augsburg je za Belju izdvojio 3 milijuna eura, hrvatski nogometaš je u međuvremenu stigao i do A reprezentacije, a tržišna cijena danas mu je 6,5 milijuna eura.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
Tijekom ove stanke ostao je raditi u klubu i u četvrtak u pobjedi nad trećeligašem Regensburgom zabio “hat-trick”. Iz nekog razloga Beljo nije pozvan u mladu reprezentaciju iako je prije mjesec dana bio s A vrstom.
Što će od svega biti tek ćemo vidjeti, ali da Dion Drena Beljo svojom klasom može pomoći ovom Dinamo tu nema sumnje. Veliko je pitanje kako će ga dočekati navijači Osijeka. Podsjetimo, Beljo je dijete Cibalije, a nakon toga je napravio iskorak i postao član Osijeka nakon toga odlazi u Njemačku.
Pogledajte prekrasnu sliku iz Vukovara: Djeca ujedinjena uoči Dana sjećanja, a ovo je pozadina priče
Pogledajte golčinu Kramarića u Njemačkoj, dugo je ovo čekao u klubu
Torcida zazvala ‘srpsko ime’ prije Dinama, a Hajduk brine zbog nedavnog pojačanja
Izbio sukob nakon razočaranja za Hajduk u Zagrebu, pogledajte što je napravila policija
Zdravko i Zoran Mamić snimljeni izvan Hercegovine, a s njima i jedan stari prijatelj