DEMONI RUŽNIM INCIDENTOM OBILJEŽILI UTAKMICU: Istra u zadnjim trenutcima zakovala Goricu za dno lige

Autor: Dnevno GIŠ

Danas su se u prvoj utakmici 16. kola SuperSport HNL-a sastali Istra 1961 i Gorica, a utakmicu je u sudačkoj nadoknadi odlučio Monsef Barkar, koji je zabio za pobjedu domaćina 1:0

Utakmicu je na žalost obilježio je ružan trenutak početkom susreta, kada je već u četvrtoj minuti neki neodgovorni pojedinac, bacio iz pravca navijačke skupine Istre ‘Demoni’ petardu koja je eksplodirala u neposrednoj blizini golmana gostiju Ivana Banića.

Banić je legao na travnjak, no srećom ubrzo se pridigao i nastavio utakmicu, a Istra će sad platiti paprenu kaznu zbog neodgovornog ponašanja dijela navijača.

Loša utakmica

Sama utakmica nije donijela velika uzbuđenja do pred sam kraj kada je na asistenciju Marina Barkar zabio za pobjedu Istre, koja je sad došla do 20 bodova i učvrstila se na šestom mjestu ligaške ljestvice. Gol odluke pogledajte OVDJE.

Gorica je upisala 11 poraz ove sezone i nekako možemo reći kako sumnjamo da će se klub iz Velike Gorice izvući u nastavku prvenstva, pošto su uvjerljivo zadnji sa samo sedam bodova.

Autor:Dnevno GIŠ