BJELICA I OSIJEK SLAVE I BRINU: Slomili opasnog protivnika, ali stigao im i udarac!

Između dva prvenstvena kola, ovog tjedna igraju se utakmice osmine finala Kupa Hrvatske. U borbi za četvrtfinale Osijek se nije dao iznenaditi protiv zagrebačkog Rudeša, jednog od vodećih drugoligaša, s pobjedom i prolaskom dalje s 2:0.

Momčad Nenada Bjelice osigurala je novi korak u ovom natjecanju s dva gola u drugom poluvremenu. Strijelci su bili Ivan Fiolić u 55. i Ramon Mierez u 71. minuti, a s već osiguranom pobjedom, Osječane je u završnici utakmice pogodila i neugodna vijest.

Mierez je morao iz igre zbog ozljede, što bi Bjelici moglo donijeti glavobolju uoči vikenda u kojem će Osijek biti na prvenstvenom gostovanju u Rijeci.

Na Rujevici u nedjelju

Susret na Rujevici na rasporedu je u nedjelju, igrat će se u 17:30 sati, a ako se Mierez do tada ne oporavi, Bjeličina momčad bila bi bez svojeg velikog napadačkog aduta u nastavku borbe za vrh ljestvice u 1. HNL.

U Kupu je posao bio obavljen kako su se trener i njegova momčad nadali, a novi protivnik bit će otkriven ždrijebom četvrtfinala koji je na rasporedu u petak.