BIVŠI DINAMOVAC SRUŠIO SNOVE CRVENE ZVEZDE! Prvak Srbije ispao nakon velike drame

Ciparska Omonia nakon lutrije penala s 5:3 (1:1) izbacila je Crvenu zvezdu u trećem pretkolu Lige prvaka.

Domaćin je poveo u 31. minuti preko Luftnera, uz velike zasluge golmana beogradske momčadi Borjana. No, u samoj završnici prvog poluvremena Zvezda je izjednačila preko Ivanića.

Rezultat se više nije mijenjao ni nakon 90, ni nakon 120 minuta, pa je o odluka o pobjedniku pala nakon penala.

Tamo su tragičara srpskog prvaka bili Falcinelli i Degenek koji su promašili u trećoj, odnosno četvrtoj seriji.

Posljednji penal za Ciprane koji je označio njihovo slavlje zabio je bivši igrač Dinama Jan Lecjaks.

Tako su srušeni snovi Crvene zvezde da će opet igrati u skupinama Lige prvaka.

KAKAV LUKSUZ ZA HRVATA: Upoznao se s čarima jahte vrijedne 120 milijuna funti!