(VIDEO) BIVŠI DINAMOVAC BRILJIRA: Šemper drugi put u četiri dana skinuo penal

Chievo nastavlja put prema povratku u Serie A. U prvoj utakmici polufinala doigravanja su s 2:0 pobijedili 2:0, a jedan od junaka ponovno je bio bivši golman Dinama Adrian Šemper.

Chievo je oba gola zabio u prvih deset minuta utakmice kada su mrežu gostiju pogađali Đorđević i Serge.

Gosti su u 58. minuti imali priliku smanjiti rezultat, ali Šemper je sjajno zaustavio udarac Riccija s bijele točke. VIDEO pogledajte ovdje.

Druga je to utakmica u nizu u kojoj bivši golman Dinama skida penal jer prije samo četiri dana na utakmici protiv Empolija skinuo je kazneni udarac u 88. minuti i tako odveo Chievo dalje. V

U nedjelju će u drugom polufinalu još igrati Frosinone i Pordenone, a pobjednici polufinalnih susreta će igrati dvije utakmice za ulazak u Serie A.

Još ranije su prolazak u društvo najboljih izborili Benevento i Crotone.

POZNATI SVI PAROVI ČETVRTFINALA: Evo kada se igraju utakmice u Lisabonu