BIO JE NEKOLIKO MINUTA UDALJEN DA BUDE JUNAK: Pašalić progovorio o šokantnom ispadanju

Autor: Matija Majdak

Bila je Atalanta tako blizu polufinala Lige prvaka jer imala je do 90. minute vodstvo 1:0 golom Marija Pašalića.

Ali, dogodio se nevjerojatan preokret u kojem je PSG zabio dva gola i izborio polufinale.

‘Šteta, bili smo tako blizu, ali to je Liga prvaka, momčadi s kvalitetnim napadom mogu zabiti dva gola’, rekao je Pašalić za Sky Sport.

‘Razočaranje je tu, kao i žaljenje, ali želimo gledati naprijed i biti spremniji za Ligu prvaka sljedeće sezone’, nastavio je hrvatski veznjak pa dodao:

‘Učinili smo sve što smo mogli, u to nema sumnje, ali te momčadi imaju toliko individualne kvalitete da vas mogu naštetiti u bilo kojem trenutku.’

‘Mislim da smo dokazali da se možemo boriti protiv najjačih protivnika i nadam ćemo to napraviti i sljedeće sezone u Ligi prvaka’, zaključio je Pašalić.

BOMBA IZ VEDROG NEBA: Atletico za golmana iz HNL-a dao 4 milijuna eura!