BILIĆ RAZOČARAN I U POTPUNOM ČUDU: ‘Ovo je stvarno situacija koja se ne viđa često’

Autor: Dnevno GIŠ

Slaven Bilić odlično je startao na klupi Watforda, pobijedio je u premijernoj utakmici u gostima s elegantnih 4:0, ali je odmah utakmicu nakon stiglo otrežnjenje i to na domaćem terenu.

U susretu 13. kola Championshipa Watford je na svom Venue Vicarage Road stadionu ugostio Swansea Cityja, a utakmica je bila više nego čudno i na kraju domaćin je izgubio 1:2.

Watford je bolje otvorio susret, izabranici Slavena Bilića poveli su 1:0 preko Sarra, da bi drugo poluvrijeme donijelo veliki preokret, ali i jednu od čudnijih epizoda na stadionima.

Prekid od 21 minute

Prvo je za goste izjednačio je Jules Ntcham u 52. minuti, da bi u 81. minuti došlo do prekida susreta zbog tehničkih problema u komunikaciji između sudaca.

Nakon što je utakmica nastavljena Swanse je u osmoj minuti sudačke nadoknade zabio za 2:1 preko Benjamina Cabangoa i time odnijela pobjedu s  Venue Vicarage Roada.

Nakon utakmice Slaven je bio razočaran pristupom svojih igrača u drugom poluvremenu, ali i nesvakidašnjom situacijom oko prekida.

“Ovo je stvarno situacija koja se ne viđa često! Neću reći da smo zbog toga izgubili utakmicu, jer mislim da je ta situacija utjecala na obje momčadi. Mi smo imali velikih problema s izostancima, a sada ih imamo još i više. Cijela zadnja linija nam je poremećena, to se nije smjelo tako dogoditi. Zato smo i primili neke golove, igrači su nam ostajali sami u sredini, i to mi je jako teško prihvatiti. Ne mogu kriviti ni igrače koje sam uveo, ali u drugom dijelu nismo igrali na razini iz prvog poluvremena”, rekao je Bilić i zaključio:

“Moramo ipak biti svjesni da je ovo maraton, a ne sprint. Ali brinu ne ozljede, ako se ovako nastavi, neće biti dobro”.

Na ljestvici vodi Sheffield United s 24 boda koliko ima i drugoplasirani Norwich. Na trećem mjestu je Reading s 22 boda. Swansea je skočio na šesto mjesto s 18 bodova, dok je Watford na devetoj poziciji sa 17 bodova.

Autor:Dnevno GIŠ