BARCELONA POKLONILA GOL PA S IGRAČEM VIŠE IZVUKLA BOD! Rog izgubio kod Mihajlovića

Alaves i Barcelona su odigrali 1:1 u posljednjem dvooju osmog kola španjolskog prvenstva.

Alaves je poveo golom Rioje u 31. minuti koji je iskoristio veliku grešku Piquea i Neta te pogodio za 1:0.

Domaćin je u 62. minuti ostao s igračem manje nakon drugog žutog kartona Jote, a samo minutu kasnije grešku domaćina koristi Griezmann i pogađa za 1:1.

Barcelona je 12. s osam bodova, a Alaves mjesto ispod s istim brojem bodova.

Marko Rog i njegov Cagliari u posljednjoj utakmici subotnjeg programa Serie A izgubili su kod Bologne 3:2.

Barrow s dva gola i Soriano jedan osigurali su tri boda domaćinu, dok su Joao Pedro i Simeone pogodili za goste.

Cagliari je 12. sa sedam bodova, a Bologne 14. sa šest bodova.

PSG je stigao do sedme uzastopne pobjede u francuskom prvenstvu nakon dva uvodna poraza.

Slavili su 3:0 kod Nantesa golovima Herrere u 47., Mbappea u 65. te Sarabije u 89. minuti. Bamba je kod domaćina promašio penal u 69. minuti.

Parižani su vodeći s 21 bodom, dok je Nantes 15. s osam bodova.