ARMADA SE PRISJETILA JEDNOG OD NAJVEĆIH HEROJA DOMOVINSKOG RATA: Evo što su poručili na transparentu!

U drugoj utakmici subotnjeg programa osmog kola HNL-a Rijeka je na Rujevici s 2:1 pobijedila Varaždin.

Gosti su poveli lijepim golom Obregona u 16. minuti, no samo četiri minute kasnije domaćin je izjednačio autogolom Stolnika.

Do potpunog preokreta Rijeka je stigla u 36. minuti je Kulenović pogodio za 2:1.

Bilo je prilika na obje strane do kraja utakmice, no rezultat se nije mijenjao.

Rijeka je sada četvrta s 12 bodova, ali iz samo šest odigranih utakmica, dok je Varaždin sedmi sa sedam bodova.

Utakmica se igrala pred navijačima, a Armada je u jednom trenutku izvjesila transparent u čast vukovarskog heroja Blage Zadre.

“Protiv zvijezde i kokarde hrabro si stao, za Vukovar i svoju domovinu herojski život dao”, pisalo je na transparentu.