Guliver image

Nezapamćena tragedija u Španjolskoj: Navijač preminuo na tribinama

Autor: Dnevno.hr/ I.L

Španjolska je obojena u crno. Tijekom utakmice Granade i Athletic Bilbaa dogodila se nezapamćena tragedija. Jedan od navijača na tribinama doživio je srčani.

Gosti su poveli u 6. minuti golom Inakija Williamsa, a utakmica je prekinuta u 18. minuti. Vratar momčadi iz Bilbaa Unai Simon gestikulirao je sucu kako se nešto događa na tribinama, nakon čega su liječničke službe obje momčadi dojurile u pomoć. Nažalost, sat vremena nakon prekida navijač je preminuo.

Zbog intervencije Simona, koji je ukazao sucu da se nesreća dogodila, navijači Granade zahvalili su se gostujućem golmanu ovacijama. Ipak, pomoći nije bilo.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Granada Club de Fútbol (@granadacf)

Šok za sve

Navijači su upozoravali linijskog sudaca da prekine igru, a Unai Simón je bio taj koji je to rekao sucu. Intervenirala su i dva navijača koji su liječnici. Bila je to teška situacija”, rekao je jedan od gledatelja.

Utakmica je prekinuta pri rezultatu 1:0, a trenutno nikome nije do nogometa. Oba kluba uputila su sućut obitelji preminulog navijača. Srčani su se i prije događali na tribinama, ali ovo je prvi smrtni slučaj.

“Želimo uputiti najiskrenije saučešće obitelji i rodbini, kao i cijeloj obitelji Grenadinisti” napisali su iz kluba, a saučešću su se pridružili i ostali klubovi lige kao i sama Laliga.

Za njega je Tito govorio da je veći i od Jugoslavije, a onda mu je tragedija sve oduzela

Autor:Dnevno.hr/ I.L