Facebook: Liverppol FC (Official)/Photo: Michael Regan

NESAVLADIVI Liverpool na Wembleyu do pete uzastopne pobjede, Tottenham nije imao šansu

Momčad trenera Kloppa u sjajnoj je formi i uvjerljiva kao rijetko kada prije

Dobro ide Liverpoolu u engleskom prvenstvu, u dvoboju 5. kola protiv Tottenhama na londonskom Wembleyu momčad trenera Kloppa ostvarila je i petu pobjedu. Trijumfirao je s 2-1.
U veoma dobroj utakmici Liverpool je poveo u 39. minuti golom Wijnalduma, udarcem glavom. U 53. minuti bilo je 2-0 za „redse”, Mane je proigrao Firmina koji je i realizirao mogućnost. U zadnjim sekundama utakmica počasni gol za domaću momčad ostigao je Lamela. Uz Liverpool, jedini klubovi sa svim pobjedama su Chelsea i Watford. Chelsea kod kuće od 16 sati igra protiv Cardiffa, a Watford dočekuje Manchester United.