(VIDEO) SPEKTAKULARNO SLAVLJE RIJEKE ZAMALO POKVARILA ARMADA: Pogledajte kakve su grozote skandirali

Nogometaši Rijeke pobjednici su hrvatskog Kupa nakon što su u finalnom susretu igranom u Puli na stadionu Aldo Drosina pred 6.742 gledatelja pobijedili Dinamo sa 3-1.

Bilo je to fantastično finale i zaslužena pobjeda Rijeke koja je po peti put osvojila ‘Rabuzinovo sunce’, pri čemu drugi put u posljednje tri sezone, dok je Dinamo u svom 22. finalu doživio sedmi poraz.

Golove u pobjedi Rijeke zabili su Antonio Čolak (13), Tibor Halilović (40) i Zoran Kvržić (84), dok je strijelac za Dinamo bio Mislav Oršić u 63. minuti. Dinamo je u 73. minuti imao jedanaesterac za izjednačenje, no Simon Sluga je fantastično obranio udarac Daniju Olmu.

Nakon utakmice uslijedilo je veliko slavlje, a igrači su vatrenu atmosferu iz Pule brzo prenijeli na riječki Korzo gdje su slavili titulu s navijačima.

“Rabuzin, Rabuzin, sunce je napravio, ono riječko je”, zapjevao je Dario Župarić s navijačima, a Prskalo je poveo, “Iz tvoje sam kolijevke, Rijeko”.

Nažalost, nije moglo bez vulgarnih ispada. Armada je u jednom trenutku počela skandirati “Bit će Dinamo kur*c šampion”, a pred kraj dočeka počeli su skandirati: “Izdajice svoga grada, mrzi Rijeka i Armada… Pile cigane”. Srećom skandiranje su brzo prekinuli igrači koji su poveli drugu pjesmu.