NAPOLI UDALJIO JUVE OD SCUDETTA: VAR dosudio penal nad bivšim igračem Dinama

Autor: HINA/GIŠ

Napoli je u derbiju 21. kola Serie A pobijedio Juventus s 1:0 i tako udaljio Staru damu od obrane naslova prvaka Italije.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Insigne u 31. minuti iz kaznenog udarca kojega je skrivio Chiellini nesmotreno udarivši otvorenim dlanom Rrahmanija u skoku u svom petercu. Juve je dominirao drugim poluvremenom, no nije uspio niti izjednačiti.

Četvrti Napoli sada ima 40 bodova, kao i peta Roma te šesti Lazio, dok treći Juventus ima dva boda više.
Na vrhu je Milan s 49 bodova, drugi Inter ima 47.