MOURINHO BEZ TROBODA! Newcastle izjednačio u sudačkoj nadoknadi

Autor: Gordan Šojat

Tottenham i Newcastle odigrali su 1:1 nakon drame u posljednjim minutama sudačke nadoknade.

Naime, u 97 minuti lopta je u ruku pogodila Erica Diera nakon zračnog duela protiv Andyja Carolla, a sudac Peter Bankes je nakon pregledavanja VAR-a pokazao na bijelu točku. Wilson je pogodio i to iz jedinog udarca u okvir na cijelom susretu i tako donio vrijedan bod njegovoj momčadi.

Nakon utakmice pocrvenio Tottenhamov trener golmana a treba napomenuti kako je Newcastle ove sezone zabio tri gola iz sva tri udarca koja su uputili u okvir gola.

Sastav iz Londona je bio puno bolji tijekom cijelog susreta, a poveli su u 25. minuti pogotkom Lucasa Moure nakon asistencije Harryja Kanea. Domaći su imali 23 udarca na gol gostiju i 12 u okvir gola, ali nitko od Tottenhamovih napadača nije pogodio mrežu. Mourinho se sigurno nada kako će Bale koji je pratio današnju utakmicu s tribina riješiti ovaj problem pošto Kean očito nije u formi.

Nakon susreta je zbog nečega izrečenog sucu crveni karton dobio trener vratara Tottenhama Nuno Santos.

Zbog moguće kazne Mourinho nije želio komentirati kazneni udarac.

“Moja momčad je odigrala odličnu utakmicu. Prvo poluvrijeme je bilo odlično, trebali smo voditi 3:0 ili 4:0, ali vratar gostiju je bio odličan. Pogodili smo vratnicu i oni su preživjeli”, rekao je Mourinho pa u svom stilu prokomentirao kazneni udarac iako je prvotno rekao da ga neće komentirati.

“Ne želim pričati o tome. Rađe ću svoj novac dati u humanitarne svrhe ako to želim. Ne želim ga dati nogometnom savezu (FA) i zato neću komentirati.”, rekao je vidno razočarani Mou.