MORO DIRIGIRAO UTAKMICOM: Sjajan nastup okrunio i pogotkom

Autor: F.F

Bivši igrač Dinama, koji je prošlog ljeta zagrebački zamijenio onim moskovskim, Nikola Moro odigrao je fantastičnu utakmicu u pobjedi svojeg kluba protiv Tambova. Moro je diktirao veznim redom Dinama iz Moskve te je u posljednjim minutama svoj nastup okrunio i pogotkom.

Dinamo u vodstvo dolazi u 38. minuti kada zabija Vjačeslav Gruljev. Na konačnih 2:0 povisuje Moro u 90. minuti susreta pogotkom iz kaznenog udarca. Moro je vodio igru Dinama te na samom kraju postigao svoj treći pogodak ove sezone.

Moro je na utakmici imao 105 dodira s loptom te je dva puta gurnuo svoje suigrače u veliku šansu. Šest puta našao se u zračnom duelu, te je svaki put izašao kao pobjednik. Imao je 83% točno izvršenih dodavanja te je poslao 12 dugih lopti, od kojih je 10 puta našao svoje suigrače.

Dinamo Moskva nakon ove pobjede nalazi se na petom mjestu ruske Premijer lige te su ostali u borbi za sami vrh. Tambov je s 13 bodova posljednji na ljestvici.