
SRPSKI MEDIJI: ‘BEOGRAĐANIN DIGAO HRVATSKU NA NOGE’! ‘Marko se vratio nakon teške ozljede’
Jedan od najpoznatijih MMA boraca današnjice, Conor McGregor, svoje je prvo bogatstvo stekao u oktogonu, a kasnije ga je samo povećavao sjajnim poslovnim potezima.
Irski UFC borac uložio je u svoj viski, Proper 12, te ga je prodoao za nevjerojatnih 150 milijuna dolara. Sada je sam priznao kako bi mu ukupan profit od viskija mogao doći i do 700 milijuna dolara!
Proper 12 je pokrenuo 2018. godine te u vrlo kratkom roku napravio ime od svog alkoholnog pića.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
McGregor je otkrio kako svoj viski on više uopće ne pije, a prestao je s alkoholom nakon poraza od Dustina Poiriera:
“U fantastičnoj sam formi, mentalno i fizički. Jako ozbiljno shvaćam svoje zdravlje, nisam pipnuo najukusniji irski viski na svijetu, nisam ga ni probao otkako sam prodao tvrtku”, otkrio je Conor pa nastavio:
“Taj posao vrijedi više od 700 milijuna dolara, a nisam ga proslavio ni čašicom viskija jer sam u kampu i moram ostati skoncentriran”, rekao je Irac.
McGregor zarađuje puno od svojih sponzorskih ugovora, a uskoro ga čeka uzvratni meč s Poirierom, a za taj bi event mogao dobiti čak desetak milijuna dolara!
SRPSKI MEDIJI: ‘BEOGRAĐANIN DIGAO HRVATSKU NA NOGE’! ‘Marko se vratio nakon teške ozljede’
IVAN NOKAUTOM ‘ZAPALIO’ ARENU! Hrvatska zvijezda oduševila u kavezu, ali je zato Pejić teško nastradao
(VIDEO) HABAZIN PORAŽENA U BORBI ZA SVJETSKU TITULU! Hrvatica ‘pala’ na kraju sudačkom odlukom
IZIGRALI SU STIPU MIOČIĆA! Loše vijesti za hrvatsku legendu, baš ništa od spektakla?