Modrić žestoko reagirao nakon ‘bezobrazne pljačke’, cijelu zemlju trese novi skandal

Autor: Dnevno.hr/P.V.

Da, cijelom zemljom Španjolskom dominira samo jedna riječ, ako je gledati tiskovine i portale – skandal. Carlo Ancelotti sinoć je nakon utakmice na Mestalli izbjegavao tu riječ, ali navijači Reala su ogorčeni, reakcije su burne…

Dakle, ako ste propustili, Real je u subotu navečer remizirao u gostima kod Valencije (2:2), a susret je obilježila sama završnica u kojoj je sudac svirao kraj sekundu-dvije prije nego što će Jude Bellingham zatresti mrežu.

Gol koji bi označio potpuni preokret, jer ‘Kraljevi‘ su gubili 2:0, očekivano nije priznat, a igrači gostujućeg sastavi zbog takvog su raspleta okružili suca Jesusa Gila Manzana, a s obzirom na to da u raspravi nije nedostajalo grubih riječi i naguravanja, u gužvi je “pocrvenio” nesuđeni strijelac Bellingham.

Burne reakcije

“Moram priznati, ovo mi se još nikad nije dogodilo. Da je sudio kraj kad je vratar Valencije odbio loptu, onda bi bilo u redu, ali je pustio igru i mi smo onda došli u posjed. Smatram da je prekid utakmice u tom trenutku bio pogreška – rekao je Ancelotti.

Isto je slavni trener dodao da je svlačionicom nakon susreta vladala ljutnja, a osvrnuo se i na crveni karton za Bellinghama. “Ma on je rekao da je to bio ‘j***** pogodak‘, nije se tu radilo o uvredi”, dodao je Talijan.

Dakle, Valencia je vodila 2:0 nakon pogodaka Huga Dura (27.) i Romana Jaremčuka (30.). Vinicius Junior je prvi pogodak postigao u nadoknadi prvog poluvremena (45+5,), a isti igrač izjednačio je udarcem glavom u 76. minuti. Luka Modrić je ušao u igru u 63. minuti. Na pojedinim fotografijama vidi se koliko je i Luka bio bijesan nakon te odluke… Real trenutno ima sedam bodova ispred Girone i devet ispred FC Barcelone. Girona u nedjelju gostuje kod Mallorce, a Barcelona mora na petoplasirani Athletic Bilbao.

Autor:Dnevno.hr/P.V.