MODRIĆ NAJBOLJI U REALU NA PREMIJERI SEZONE! Kraljevski klub nije znao okruniti dominaciju na terenu

Real Madrid otvorio je novu sezonu skromnom predstavom i adekvatnim rezultatom 0-0 protiv Real Sociedadaa u San Sebastianu.

Igrači iz Madrida držali su loptu u svojim nogama više od 70 posto utakmice imali su 16 udaraca na gol, 11 kornera, ali nisu uspjeli ugurati loptu u gol baskijskog sastava. Iako su mnogi koji pohode sportske kladionice bili sigurni u pobjedu sastava iz Madrida mnogi su ostali razočarani kada im je izbijene sigurna “dvojka” na listiću.

Naš Luka Modrić igrao je do 70. minute, a prema pisanju španjolskih medija bio je najaktivniji od svih igrača “Kraljevskog kluba” no primijetili su pad u drugom poluvremenu koji je i rezultirao zamjenom.

“Bio je najaktivniji igrač na terenu u prvom poluvremenu. Nakon tolike rasprave tko će dobiti prednost Modrić ili Odegaard, Zidane je to u ovoj utakmici riješio tako da ih je stavio obojicu u igru od prve minute”, piše Marca.

Mundo Deportivo ističe Modrićevu dobru igru u prvom poluvremenu i pad u dugom.

“Hrvat je pokazao da i s 35 ima još puno toga za ponuditi. Iako je posljednjih sezona izgledalo kako da je u padu, bio je jedan od najboljih na terenu u prvom poluvremenu”, navodi katalonski Sport.

Zidanovi Los Blancosi nisu se iskazali u golgeterskom smislu na premijeri sezone i izgleda kako će Real ipak morati u kupovinu napadača, pošto Benzama uvijek treba par utakmica “uštimavanja”, dok drugi napadači Reala kaskaju već po običaju pa je napad postao “rak rana” Realove momčadi.