MLADI VATRENI IZGUBILI DOBIVENU UTAKMICU: Slovenci velikim preokretom porazili Hrvatsku

Autor: Mario Lacković

Hrvatska reprezentacija do 19 godina poražena je u posljednjem susretu turnira na kojemu su još sudjelovale Rusija, Francuska i Slovenija.

Nakon dva neriješena rezultata, s Rusijom (0:0) u prvom i Francuskom (1:1) u drugom kolu, Hrvatska U-19 sastala se u Krapini sa Slovenijom u trećem kolu međunarodnoga prijateljskog turnira. Izabranici Josipa Šimunića odlično su otvorili utakmicu. Za rano se vodstvo pobrinuo Bročić, a već do 20. minute dvoboja, Janković s dva pogotka povisuje na 3:0.

Međutim, Slovenija je u završnih dvadesetak minuta postigla čak četiri pogotka za veliki preokret i pobjedu. Strijelci su bili Cipot, Urbančić te dva puta Repas.

U-19: HRVATSKA – SLOVENIJA 3:4 (3:0)
Prijateljska utakmica, Krapina.

Strijelci: 1:0 – Bročić (5′), 2:0 – Janković (14′), 3:0 – Janković (20′), 3:1 – Cipot (73′), 3:2 – Urbančič (78′), 3:3 – Repas (89′), 3:4 – Repas (90′)

Hrvatska: Sentić, Liber (68′ Mionić), Gvardiol, Janković (58′ Kuprešak), Bročić (68′ Vasilj), Bekavac, Braut, Luburić (58′ Hartmann), Kuzminski (68′ Krizmanić), Zdunić, Liklin (58′ Čuić). Izbornik: J. Šimunić.

Autor:Mario Lacković