MALO BALEA, MALO KANEA: Tottenham se raspucao prije Dinama

Četiri dana prije prve utakmice protiv Dinama u osmini finala Europske lige, u četvrtak s početkom u 21 sat u Londonu, Tottenham je došao do pobjede nad Crystal Palaceom u 27. kolu engleskog Premiershipa.

Momčad Josea Mourinha je kod kuće slavila s 4:1, a uvjerljivu pobjedu donijeli su Gareth Bale i Harry Kane koji su zabili po dva gola. Bale je bio strijelac u 25. i 49., a Kane u 52. i 76. minuti.

Tottenham je pobjegao svojim protivnicima s tri gola u drugom poluvremenu. Poslije prvih 45 minuta na semaforu je stajalo 1:1. Nakon prvog Baleovog gola za domaće, strijelac za Crystal Palace bio je Christian Benteke (45’+2).

Mourinho nije štedio momčad

Uoči europske utakmice protiv Dinama, portugalski trener na klupi Tottenhama je na teren poslao sve svoje najjače adute. Mourinhovoj momčadi je pobjeda trebala s obzirom na to da traže uspon na ljestvici poslije loše serije, a hoće li to značiti nešto za odabir sastava za četvrtak, znat ćemo uoči te utakmice.

Tottenham je nakon ove pobjede šesti u engleskom prvenstvu i ima bod manje od petoplasiranog Evertona, uz utakmicu više.

Mourinhova momčad je u igri i za četvrtu poziciju koja vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka. Na tom mjestu sada je Chelsea koji ima dva boda više, s jednakim brojem odigranih utakmica.