LIVERPOOLU DERBI PROTIV ARSENALA! Momčad Jurgena Kloppa odradila rutinsku pobjedu

Jurgen Klopp može  biti zadovoljan nakon večerašnje utakmice u kojoj su se njegovi igrači vratili nakon vodstva Arsenala i na kraju pobijedili s čistih tri naprema jedan.

Liverpool je večeras bio bolja momčad te se tako malo osvetio za poraz na početku sezone Arsenalu Community Shieldu.

Ipak početak utakmice nije izgledao obećavajuće jer se u prvih dvadesetak minuta nije događalo ništa spektakularno.

Onda je sijevnula kontra Arsenala u kojoj je opet nakon katastrofalne greške obrane, branič je u pokušaju ispucavanja dodao loptu strijelcu Lacazetti. Sigurno se Klopp pita zašto je prodao Lovrena pošto mu obrana ponekad ove godine izgleda smiješno.

No ipak je vodstvo Arsenala trajalo samo tri minute nakon što je Mane zabio nakon odbijanca od šuta kojeg je uputio Sallah. Nakon još pet minuta bilo je već 2:1 za Liverpool nakon akcije i centaršuta Arnolda zabio je Robertson.

S tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme a u drugih četrdesetpet minuta gledali smo dosta otvorenu utakmicu u kojoj je svako ima svoje šanse ali je samo u Jota pred sam kraj utakmice pogodio za 3:1 i kraj priče za Arsenal.