KRIZA NA KULTNOM STADIONU: Chelsea golom Mounta srušio Liverpool

Autor: M.L.Š

Momčad Liverpoola, koju vodi Jurgen Klopp, izgubila je i petu utakmicu zaredom na domaćem terenu.

U 29. kolu engleske Premier lige Chelsea je slavio protiv Liverpoola s 1:0.

Gosti su bili bolji u prvom poluvremenu te opasnija momčad, a u 24. minuti poništen im je gol. VAR je sudio zaleđe Wernera od par centimetara.

Domaća ekipa je zaprijetila tek jednom u prvom poluvremenu, a onda je u 42. minuti Mount prekrasnom akcijom matirao Alissona za vodstvo od 1:0 što se postavilo kao konačan rezultat.

Liverpool je u samoj završnici utakmice bacio sve karte u napad, ali su se gosti uspješno branili i otklonili svaku opasnost te zadali peti poraz zaredom Liverpoolu na domaćem terenu.