(VIDEO) STRAVIČNA OZLJEDA KOŠARKAŠA: Pao na leđa, hitno prebačen u bolnicu

Autor: Željka Orešković

Ovo je zaista teško gledati

Utakmica Sacramento Kingsa i Golden State Warriorsa završila je rezultatom 92:112, a obilježila ju je strašna ozljeda 22-godišnjeg Patricka McCawa.

Mladi igrač hitno je prebačen u najbližu bolnicu, nakon što je na samom kraju treće četvrtine pao na leđa prilikom zakucavanja.

Čini se kako je ključan bio neposredan dodir s Viceom Carterom. Naime, McCaw se već u zraku zarotirao i pao leđima na parket, po njegovim jaucima dalo se naslutiti da je u pitanju ozbiljna ozljeda.

Utakmica je prekinuta na nekoliko minuta, a liječnička ekipa potvrdila je da mladić mora u bolnicu. Nakon te informacije, igrači Kingsa, protivničke momčadi, zagrlili su se i pomolili za brz oporavak igrača Warriorsa.

Težina i vrsta ozljede još uvijek nisu poznate.