Jazzeri svladali Thundere pogotkom u zadnjoj sekundi

Autor: hina

Samo sam se htio iskupiti za preokret u zadnjoj četvrtini i mislio sam da imam priliku na kraju - kazao je Williams koji je uz 42 koša imao i 10 asistencija.

Deron Williams je pogodio koš 1,1 sekundu prije kraja produžetka za pobjedu Utah Jazza nad gostujućim Oklahoma City Thunderom 140-139 u utorak navečer.

– Samo sam se htio iskupiti za preokret u zadnjoj četvrtini i mislio sam da imam priliku na kraju – kazao je Williams koji je uz 42 koša imao i 10 asistencija.

Dramatična pobjeda dovela je Utah na drugo mjesto u Zapadnoj konferenciji.

Oklahoma City je vodila 139-138 nakon polaganja Jeffa Greena pet sekundi do kraja produžetka.

Thunder je pokušao opet povesti pa se igralo na Duranta, koji je jučer pogodio sedam trica. Vodeći strijelac NBA je pokušao pogoditi pobjedničku tricu, ali je promašio nakon što je na njemu prekršaj napravio CJ Miles uz zvuk sirene.

Carlos Boozer je zabio 28 koševa uz 15 skokova za desetu uzastopnu pobjedu Utaha na domaćem terenu.

Russell Westbrook je postigao 27 pogodaka uz devet asistencija, dok je Green zabio 20 koševa za Thunder.

U Clevelandu je Antawn Jamison zabio 20 koševa, a LeBron James 19 uz 13 asistencijaza pobjedu Cavaliersa nad Toronto Raptorsima 113-101. Raptorsi su međutim ostali bez Chrisa Bosha kojem je slomljena kost lica nakon što ga je slučajno laktom udario Jamison na početku utakmice.

Jarrett Jack je “ubacio” 23 koša za Toronto (38-39) koji je i dalje jednu utakmicu ispred Chicaga (37-40) za zadnje mjesto za doigravanje u Istočnoj konferenciji.