Foto: Ronald Gorsic / CROPIX

Kaotične scene na ulazu u Maksimir, evo zašto je dio navijača Hrvatske ostao jako frustriran

Autor: Dnevno.hr/K.I.

Situacija koja je naljutila navijače hrvatske reprezentacije dogodila se neposredno uoči početka odlučujućeg susreta protiv Armenije na Maksimiru. Stigli su navijači Vatrenih iz svih dijelova Lijepe naše kako bi bodrili svoje ljubimce, ali i iz inozemstva, ali na ulazu u stadion u jednom trenutku stvorila se velika gužva i dobar dio njih je zadržan.

O čemu je zapravo riječ? Iako su iz HNS-a na objavili kako su gledatelji koji su ulaznice kupili u elektroničkom obliku dužni iste isprintati, dobar dio njih to nije napravio i nastao je kaos u kratkom vremenu.


Oni su imali ulaznice u obliku kodova na svojim mobitelima, a čitači ulaznica koje su imali zaštitari iste nisu prepoznavali i stoga su mnogi spriječeni da uđu na stadion.

Frustracije za navijače

Uslijedila je brzopotezna potraga za mjestom u blizini stadiona gdje se mogu isprintati ulaznice. Koliki broj navijača je u tome na kraju i uspio saznat će se naknadno.

Foto: Ronald Gorsic / CROPIX

Hrvatskoj je inače protiv Armenije potrebna pobjeda kako bi definitivno osigurala plasman na Euro. U slučaju svakog drugog ishoda Vatreni moraju gledati i rezultat u susretu Wales-Turska.

Bude li Hrvatska večeras kiksala, a Wales pobijedio Tursku, Luka Modrić i društvo morat će u dodatne kvalifikacije kroz koje će pokušati do Eura. Turci na prvom mjestu inače imaju tri boda više od Hrvatske te su već izborili direktan plasman na Euro.

Autor:Dnevno.hr/K.I.
Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ali ne nužno i stavove portala Dnevno.hr. Molimo čitatelje za razumijevanje te suzdržavanje od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Dnevno.hr zadržava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog objašnjenja.