JAKO LOŠ POČETAK SEZONE ZA BILIĆA! Ispao iz EFL Kupa od starih znanaca

U trećem kolu engleskog Liga kupa WBA je ispao od Brentforda poslije izvođenja jedanaesteraca 4:5 (2:2)

Slaven Bilić je jako loše ušao u sezonu s WBA koji je poslije dva odigrana kola engleskog prvenstva na začelju ljestvice bez ijednog boda i gol razlikom 2:8.

Slaven je isključen protiv Evertona zbog čega je FA protiv njega pokrenuo disciplinski postupak, a sada se oprostio i od Liga kupa pošto je kao domaćin izbačen od starih znanaca iz Championshipa Brentforda.

Najprije je Robson-Kanu u 56. s bijele točke doveo WBA u vodstvo. Samo dvije minute kasnije gosti su izjednačili preko Marcondesa. U  66. minuti novi kazneni udarac za WBA, a Robson-Kanu ponovno je bio precizan. No za 2:2, također s bijele točke zabija Marcus Forss za odluku iz ruleta jedanaesteraca.

Kod izvođenja jedanaesteraca za Brentford su pogađala sva petorica igrača, kod Bilićeve momčadi nesretnik koji je promašio bio je Diangana.

Tako je Super Slav doveden u vrlo nezgodni položaj, a kako će reagirati on i ekipa teško se može predvidjeti.