Photo by Clive Brunskill/Getty Images

IVO KARLOVIĆ SE NE DA: Osigurao glavni ždrijeb Cincinnatija

Autor: Mario Lacković

Ivo Karlović je nakon velike borbe uspio izboriti glavni ždrijeb turnira u Cincinnatiju. Porazio je Njemca Phillipa Kolschreibera sa 6:7, 7:6, 6:4.

Naš najstariji tenisač muku je mučio s Njemcem koji je uspio odnijeti prvi set sa 7:6. U drugom setu Doktor se budi pa mu je uzvratio istim rezultatom. Ivo je morao spašavati dvije break lopte, ali u 13. igri Kolschreiber nije imao nikakve šanse. U trećem setu Karlović je prve break lopte dočekao u sedmom gemu kada je iskoristio treću, pa nakon toga sigurno priveo meč kraju. Nije bilo drame na kraju.

Tako se u glavnom ždrijebu turnira pridružio Borni Čoriću i Marinu Čiliću, a zanimljiva je činjenica kako je svoje jedino finale iz ATP Masters 1000 serije odigrao upravo u Cincinnatiju, gdje je također nastradao Kolschreiber. Bilo je to prije 11 godina.

Autor:Mario Lacković