INTER SKOČIO NA DRUGO MJESTO: Nakon pobjede nad Torinom prvi pratitelj Stare dame

Autor: G.I.Š.

U 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na San Siru pobijedio Torino sa 3-1 skočivši tako na drugo mjesto u prvenstvu.

“Nerazzurri” su okrenuli rezultat u nastavku nakon što su gosti vodili 1-0 na poluvremenu.

Torino je poveo u 17. minuti golom Andrea Belottija koji je iskoristio veliku pogrešku Samira Handanoviča. Slovenskom vrataru je nakon kornera ispala lopta iz ruke, što je iskoristio Belotti za svoj 15. pogodak ove sezone.

Gosti su držali prednost do kraja poluvremena, no u prvih 15 minuta nastavaka Inter je prvo izjednačio preko Ashley Young-a u 48. minuti, a tri minute kasnije Diego Godin je zabio za 2-1. Inter je pobjedu osigurao u 61. minuti nakon što je Lautaro Martinez zabio treći gol za milanski sastav.

Inter je ovom pobjedom došao na drugo mjesto sa 68 bodova koliko ima i Lazio na trećoj poziciji dok je u vodstvu  Juventus sa 76 bodova.

Golove sa utakmice Inter Torino pogledajte OVDJE.

Brozovića stigla žestoka kazna: Prisjeo mu izlazak! Inter ga dobro opleo po džepu

Autor:G.I.Š.