HRVATSKI DVOJAC POČEO I IZAŠAO: Atalanta do slavlja u završnici

Atalanta je bila uspješna u gostima u 22. kolu Serie A. Momčad iz Bergama je s 1:0 slavila protiv Cagliarija na Sardiniji, a odluka je pala u 90. minuti kada je jedini gol zabio Luis Muriel.

Mario Pašalić i Boško Šutalo bili su na terenu u prve minute. Pašalić je zamijenjen na poluvremenu, a Šutalo je igrao do 62. minute.

Ozlijeđeni Marko Rog nije bio u konkurenciji za nastup za Cagliari.

Atalanta je sada sedma, a Cagliari je u opasnoj zoni, na 18. mjestu ljestvice. Klub sa Sardinije u borbi za ostanak u ligi ima dva boda zaostatka za pozicijom koja donosi spas, a sada je drži Torino.

Sampdoria je kod kuće s 2:1 došla do pobjede nad Fiorentinom. Balde Keita (31′) i Fabio Quagliarella (71′) zabili su za domaće, a Dušan Vlahović (37′) bio je jedini strijelac za goste iz Firence.

Hrvatski golman Karlo Letica proveo je cijelu utakmicu na klupi Sampdorije.

Klub iz Genove je nakon ove pobjede 10., a Fiorentina je na 16. mjestu.