Hajduku zabio bivši dinamovac, ali izbjegli su poraz, Rijeka napunila mrežu nemoćnih Slovenaca

Autor: Dnevno.hr/K.I.

Nogometaši Hajduka pauzu tijekom reprezentativne stanke iskoristili su za prijateljsku utakmicu protiv Zrinskog u Mostaru. Završilo je prijateljskim rezultatom 1:1.

Trener Hajduka Mislav Karoglan odlučio je u ovoj utakmici zaigrati s miksanim sastavom budući su ‘Bijeli’ zboh reprezentativnih obveza bili lišeni usluga devetorice prvotimaca, a priliku za igru dobila su i trojica juniora.

Sve najzanimljivije u utakmici viđeno je već do 13. minute. Zrinjski je poveo već u 3. minuti. Nakon kornera u petercu Hajduka najspretniji je bio Mario Ćuže, bivši Dinamov napadač koji je pogodio za vodstvo domaćih. Pokazalo se konačnih 1:1 postavio je Nikola Kalinić nakon asistencije Filipa Krovinovića. Kalinić se dobro snašao u petercu i pospremio loptu iza leđa vratara Zrinjskog Marića.

Uvjerljiva Rijeka

Reprezentativnu pauzu za ostanak u natjecateljskom ritmu iskoristila je i Rijeka koja je na Rujevici iza zatvorenih vratara pobijedila slovenske Domžale sa čak 6:0.

Mrežu trenutno sedmoplasirane momčadi slovenskog prvenstva načeo je Janković u 15., Obregon je u 42. zabio za 2:0, a onda je dva puta zabio Ivanović, u 45. i 56 s 11 metara. U 73. minuti među strijelce se upisao Galešić, da bi konačnih 6:0 u 78. postavio Marić.

Dakle, itekako je razloga za zadovoljstvo imao Rijekin trener Željko Sopić, čiji nogometaši se nisu nimalo opustili tijekom stanke i spremni i zapeti kao puške čekaju nastavak sezone.

Livaković vruće glave nakon huliganskog napada donio tešku odluku, sve je rekao suigračima

Autor:Dnevno.hr/K.I.